ШоуБиз

Ирина Шејк го полуде Кан

Девојката на Кристијано Роналдо Ирина Шејк се појави на црвениот тепих на филмскиот фестивал во Кан и стана звезда на вечерта.

Рускаката супермоделка за таа вечер имаше избрано навистина секси фустан.

Спектакуларната убавица буквално ги полуде фотографите, кои се натпреваруваа за да ја фотографираат.

Неколку часа подоцна Ирина му се заблагодари на дизајнерот Роберто Кавали за секси фустанот со кој немаше како а да остане незабележана на црвениот тепих.

 

Напиши коментар