Мода

Ирина Шеjк полугола рекламира чевли

Не поминува ден, без Ирина Шејк да се појави во сексапилна фотосесија. Обично бринетата рекламира долна облека или костими за капење, но не и овој пат.

Русинката е рекламно лице на шпанскиот бренд за чевли Xti. Но според приложеното, тешко кој воопшто ќе обрне внимание на чевлите!

 

 

Напиши коментар