Дестинации

Камбоџа – егзотична убавина

На ваков топол ден сигурно добро би ви дошол муабет за некое патување!

Оваа егзотичната убавина, преставува хит место за одмор за оние кои бараат луксуз, авантура, изолација, ексклузивност, тишина и мир во еден пакет. Станува збор за Камбоџа, поточно за приватниот остров од кој застанува здивот Song Sea во Тајландскиот залив во Тихиот Океан.

 

Напиши коментар