ШоуБиз

Кание Вест го диктира животот на Ким Кардашијан

Како што пренесуваат американските медиуми, Кание Вест го контролира секој аспект од животот на Ким Кардашијан и не и дозволува да донесува било какви одлуки.

“Кание сака да се грижи за секој аспект од животот на Ким на начин кој нему му одговара”, пренесува еден извор за “Radar OnlineЌ.

“Тој контролира се, од нејзината гардероба, до бизнис зделките а тоа е дефинитивно промена за Ким, које секогаш се потпираше на својата мајка. Голем дел од она што сега го прави Ким, го диктира Кание”. Најголема желба на контроверзниот рапер е неговата ќерка Норт да не биде дел од семејното риалити, но со тоа сеуште не успева да се избори.

“Тоа е само уште еден начин на кој Кание ја контролира Ким, наместо да ја слуша својата мајка како што до сега правеше, а тоа подразбираше да се експонира пред целиот свет за пари”.

Semi-Exclusive... Kim Kardashian & Kanye West Enjoy An Easter Weekend In Paris

Напиши коментар