ШоуБиз

Кејт Мидлтон го откри стомачето

Војвотката од Кембриџ која е во шестиот месец од бременоста вчера присувствуваше на една свечена церемонија во дворецот Виндзор.

Иако не носи тесна гардероба, Кејт не се откажува од чевлите со високи потпетици.

 

Напиши коментар