ШоуБиз

Кејти Холмс ново заштитно лице на “Iris”

Холивудската глумица и бивша сопруга на Том Круз, стана заштитно лице на познатата британска куќа за накит чија колекција од накит “Iris” е инспирирана од морето. Пред неа оваа титула ја носеле Кејт Мос и Кетрин Денев. Кејти Холмс очигледно по разводот одлучила да се посвети на себе, па така се пробала и во модните води.

kejti 3 Kejti Holms: Novo zaštitno lice Irisa

kejti 4 e1363481116359 Kejti Holms: Novo zaštitno lice Irisa

 

Напиши коментар