ШоуБиз

Кејти Холмс со ново момче?

Убавата глумица Кејти Холмс  за прв пат по разводот од Том Круз, видена е на состанок со момче.

Како што пишуваат американските медиуми, Кејти е видена со продуцентот Рик Шварц на романтична вечера.

–          Изгледаше опуштено и прекрасно. Одлично се забавуваше и не престана да се смее- открил изворот.

Кејти и Том Круз беа во брак пет години и ја имаат малечката ќеркичка Сури. Се разведоа пред помалку од една година.

Напиши коментар