ШоуБиз

Ким и Кание голи на насловна!

Снимиле едиторијал за L’Officiel Hommes Paris‘, кој предизвика голема прашина!

Еден од најпопуларните двојки во Холивуд, Ким Кардашијан и Кание Вест, снимиле едиторијал за магазинот L’Officiel Hommes Paris‘ за пролет 2013, на кој позирале сосема голи!

Ким и Кание за време на снимањето позирале прегрнати така што неговиот грб е насочен кон камерата. Да ве потсетиме, двојката за неколку месеци го очекуваат нивното заедничко дете, а се шушка дека ќе биде девојче!

Напиши коментар