ШоуБиз

Ким и Кание одбиле 4 милиони за фотографиите на малата Норт

Ким Кардашијан и Кание Вест одбиле понуда од четири милиони долари од австралиските медиуми за објавување на ексклузивни фотографии од нивното бебе. Договорот барал добивање на сите права на првите официјални фотографии на бебето. Но родителите изгледа одлучиле дека не им се потребни пари во кеш. Кание увери дека доволно заштедил за семејството и нема потреба од овие пари. Тој и Ким неодамна изјавиа дека сите подароци за бебето сакаат да бидат дадени во добротворни цели. Во меѓувреме семејството најви дека ќе покаже слика од нивната ќерка за време на емисијата на мајката на Ким.

Напиши коментар