ШоуБиз

Ким Кардашијан го покажа трудничкиот стомак!

Откако остана бремена, Ким Кардашијан е во центарот на вниманието. Цел свет гледа како оваа старлета добива на килограми и пред време, па тоа стана права медиска атракција.

Иако до сега во јавноста се појавуваше облечена, сепак реши, да го покаже својот стомак.

Напиши коментар