ШоуБиз

Ким Кардашијан: Промоција на филм во Њујорк

Ким Кардашијан се фрли во филмските води, па така во вторникот навечер го посетила шоуто “Good Morning America” во Њујорк,каде го промовирала остварувањето “Tyler Perry Temptation”.

Ким однеодамна изјавила како е загрижена не само поради неумешинте коментари на сметка на нејзината тежина туку се плаши и дека со лошото облекување ќе му направи неверојатна услуга на своето момче Кније Вест, кој со сите сили пробува да се изгради како моден дизајнер.

 

Напиши коментар