← НАЗАД НА БОЗА

Ким Кардашијан сака јавно да му се извини на својот бивш сопруг!

Ким Кардашијан сака јавно да му се извини на својот бивш сопруг!
533 Читања

Наскоро Ким Кардашијан изјави дека смета да стави крај на нејзиното реално шоу се додека ужива висок рејтинг. Дамата му роди ќерка на својот сакан Каније Вест минатиот месец и сака да поминува повеќе време со малата Норт Вест. Но Кардашијан не пропушта шанса да го привлече вниманието на јавноста, па сега решила да направи видео и да го објави, и каде сака да се извини на својот бивш сопруг Крис Хемфрис.

После разводот кошаркарот ја обвини јавно дека го искористила за популарност. Хемфрис и овој пат се досетил за скриените намери на Ким и откажал да разговара со неа за видеото зошто не сакал повторно никогаш да се појави во нејзиното реално шоу и со тоа дополнително да и го подигне рејтингот.

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk