ШоуБиз

Ким Кардашијан: Шокирана од гласините за неверството

Откако во Американските медиуми излезе веста дека Каније Вест ја изневерува трудната Ким Кардашијан со дизајнерот и пријателот Рикардо Тиски, со кој инаку поминува многу време, се огласи и самата Ким.

–          Каније не е геј! Сигурна сум во неговата сексуалност – рекла таа.

Како што пишуваат америчките медиуми, Ким се шокирала кога чула дека дечкото ја изневерува со славниот дизајнер, па оттогаш неможе да дојде на себе.

kim kardashian kanye west 684x1024 Kim Kardašijan: Šokirana glasinama o preljubi

Напиши коментар