← НАЗАД НА БОЗА

Ким Кардашијан со нова фигура

Ким Кардашијан со нова фигура
556 Читања

Само пред неколку дена еден од најкоментираните парови ја демонстрираше својата љубов и заедничката страст за модата во текот на неделната мода во Париз. Ким Кардашијан и Кание Вест се појавија на модната ревија на “Givenchy”, и ги погазија гласините дека се пред разделба. Само по неколку месеци по породувањето, Ким Кардашијан се врати на црвениот тепих и пред објективите на фоторепортерите. Риалити звездата за прв пат се дели на толку долг период од малата Нори (така ја викаат нагалено) за да ја посети ревијата на големите модни имиња во Париз.

 

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk