ШоуБиз

Ким Кардашијан во солзи поради судењето на Каније, се плаши дека тој ќе заврши во затвор!

Славниот рапер Каније Вест следниот месец мора да оди на судење поради тепечката со папарацото Данијел Рамосо, кој тврди дека музичарот го удрил по лицето и му ја фрлил камерата на под. Изгледа дека Ким воопшто не е убедена дека нејзиното момче не е криво, па се плаши дека Каније ќе заврши во затвор и ќе ја остави сама да се грижи за нивната ќерка Норт.

“Ким е навистина вознемирена. Постојано плаче пред Каније и му вели дека и е потребна неговата помош околу Норт”.

“Таа инсистира на тоа дека не може сама да се бори, а загрижена е дека судијата од раперот ќе направи пример, особено поради фактот дека и порано правел проблеми.

Инаку, Каније Вест во 2008 година бил уапсен поради сличен инцидент, но тогаш тужбата била отфрлена.

Paris Fashion Week Womenswear Spring/Summer 2014 - Givenchy Show

 

Напиши коментар