ШоуБиз

Ким Кардашијан во паника! Килограмите брзо се множат…

Бремената Ким Кардашијан во страв од вишокот на килограми, ангажираше два тренера и нутриционисти, кои веќе имаат соработувано со Џенифер Лопез.

И покрај бременоста, таа секој ден посетува теретана. Ким  (32) се плаши дека до породувањето премногу ќе се изобличи , а тоа не сака да си го дозволи. Новоангажираниот  тренер и нутриционистот  веќе и направија програма за вежбање по породувањето, а неодамна се пофали дека успеала да ја зголеми мускулната маса  и да го одстрани целулитот.

Kim 552x1024 Kim Kardašijan: U strahu od gojenja

Напиши коментар