ШоуБиз

Ким во предизвикувачки фустан за роденденот

Ким Кардашијан, која наполни 33 години минатиот понеделник и во истиот ден доби понуда за брак од Кание Вест, го прослави својот роденден со забава во текот на викендот. Ким направи екстравагантна забава во еден клуб во Лас Вегас. Настанот траеше до изуртина, а ѕвездата беше облечена во бел фустан – тип корсет, од чипка. Ким изјави дека ја купила оваа тоалета, додека била бремена, за да има цел да влезе во форма по породувањето.

 

Напиши коментар