ШоуБиз

Ким за прв пат се појави на јвно место со Норт Вест

Риалити sвездата Ким Кардашијан за прв пат се појави во јавноста со ќерка си Норт Вест. 32-годишната Ким му подари девојче на Кание Вест на 15 јуни. За жал причината за јавната појава беше погребот на дедото на Кание, што се одржа во Оклахома. Ким си имаше ветено дека нема да се појави пред своите фанови се додека не ги отстрани вишокот на килограми кои ги наталожи за време на бременоста.

 

Напиши коментар