← НАЗАД НА БОЗА

Крис Браун: Не сум повеќе со Ријана

Крис  Браун: Не сум повеќе со Ријана
852 Читања

Пред само неколку дена Крис Браун во едно интервју изјавил дека Ријана е прекрасна личност и дека му биле потребни години да ја увери дека се сменил, а сега изјавил дека нивната врска е (повторно) прекината.

Во интервјуто за радио “Power 106” пеачот на прашањето дали се тој и Ријана во врска одговорил:

-О, не – тоа кратко и јасно го одговорил.

Споменетата радио станица ова го објавила на својот Твитрер профил, па фановите почнале да се прашуваат дали оваа вест е воопшто точна.

Од друга страна пак, Ријана на својот Твитер профил напишала:

-Ова е грозно – но набрзо го избришала твитот.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk