ШоуБиз

Лејди Гага ги поздрави фановите со разголени гради

Контроверзната пејачка Лејди Гага на своите обожаватели до сега им го покажа секој дел од своето тело, а со оглед на тоа дека и се допаѓа да шета разголена, таа излегла пред хотелот во Лондон да ги поздрави фановите оскудно облечена во провиден розе прслук од кој ѕиркаат наежените брадавици.

На нејзините фанови тоа не им пречело туку еуфорично го опколиле својот идол додека таа срдечно се поздравувала со сите нив.

Foto: youtube/Frostyacres

http://www.youtube.com/watch?v=7Q7nsycfNmQ

Напиши коментар