ШоуБиз

Лејди Гага: Повторно на нозе

По операцијата на кукот која ја имаше во фебруар, Лејди Гага се движеше со помош на нејзината луксузна инвалидска количка, но пред неколку дена реши да покаже дека полека се опоравува, па прошета од својот автомобил, до просторијата во која оди на часови по јога. Сепак, се чини дека пеачката ќе треба уште малку да почека пред да застане на нозе, бидејќи оваа прошетка ја умори, па на враќање сепак одлучи да ја искористи помошта на својата Louis Vuitton количка. Освен оваа, таа има и уште една необична количка, позлатена со 24 каратно злато.

lady gaga

gaga2 e1365067056136 Lejdi Gaga: Ponovo na nogama

gaga1 e1365067070762 Lejdi Gaga: Ponovo na nogama

 

Напиши коментар