Дестинации

Луксузен хотел во Монте Карло

Лоциран во еден од најскапите европски градови, оваа беспрекорна убавина сместена е во прекрасен пејсаж…

Во близина на ова луксузно одморалиште се наоѓа и Le Grand Casino, едно од најпознатите во светот.

Monte Carlo Bay хотелот и резорт е прекрасно ексклузивно место за оние кои сакаат тишина и одмор. Луксузно опремен со префинети соби, прекрасни простории за релаксација, панорамски поглед и елегантно сместување, ова место е совршено за уживање во панорамата на Монако и Француската Ривијера. Што се однесува до сместувањето, има 334 соби и апартмани кои одземаат здив.

MONTE CARLO BAY HOTEL I RESORT

MONTE CARLO BAY HOTEL I RESORT

MONTE CARLO BAY HOTEL I RESORT

MONTE CARLO BAY HOTEL I RESORT

MONTE CARLO BAY HOTEL I RESORT

MONTE CARLO BAY HOTEL I RESORT

MONTE CARLO BAY HOTEL I RESORT

MONTE CARLO BAY HOTEL I RESORT

MONTE CARLO BAY HOTEL I RESORT

MONTE CARLO BAY HOTEL I RESORT

MONTE CARLO BAY HOTEL I RESORT

MONTE CARLO BAY HOTEL I RESORT

 

Напиши коментар