Sweet Home

Луксузен пентхаус во Лас Вегас

Спектакуларниот троспреатен пентхаус кој е направен 2006. година, нуди 500 метри квадратни животен простор…

Ненадминат дизајн, ненадминат поглед.

Прозорците од подот до плафонот ве повикуваат да уживате во спектакуларниот поглед . Во истиот миг ќе се почувствувате добредојдени благодарејќи на богатиот ентериер и сјај по кој е познат Лас Вегас.

Моќниот SkySuite пентхаус има 6 спални соби, четири бањи, големи простории за дневните соби, релаксација и забава. Богато опремен и декориран, ова е дом за богати, место на префинетост и елеганција. Беспрекорните детали, ја прават секоја соба апсолутно перфектна, обезбедувајќи фантастично искуство за сопствениците и за гостите. Огромна соба за проекции, различни елементи за забава, многу надворешни тераси се некои од најдобрите работи во кои можете да уживате во овој пентхаус. Кровот е совршено место за ексклузивни забави со пријателите.

LUKSUZNI SKYSUITE PENTHOUSE

LUKSUZNI SKYSUITE PENTHOUSE

LUKSUZNI SKYSUITE PENTHOUSE

LUKSUZNI SKYSUITE PENTHOUSE

LUKSUZNI SKYSUITE PENTHOUSE

LUKSUZNI SKYSUITE PENTHOUSE

LUKSUZNI SKYSUITE PENTHOUSE

LUKSUZNI SKYSUITE PENTHOUSE

LUKSUZNI SKYSUITE PENTHOUSE

LUKSUZNI SKYSUITE PENTHOUSE

LUKSUZNI SKYSUITE PENTHOUSE

LUKSUZNI SKYSUITE PENTHOUSE

LUKSUZNI SKYSUITE PENTHOUSE

LUKSUZNI SKYSUITE PENTHOUSE

LUKSUZNI SKYSUITE PENTHOUSE

LUKSUZNI SKYSUITE PENTHOUSE

LUKSUZNI SKYSUITE PENTHOUSE

LUKSUZNI SKYSUITE PENTHOUSE

 

Напиши коментар