Sweet Home

Луксузен пентхаус во Ванкувер

Овој неверојатен пентхаус е совршено место само по себе, но она што го прави посебен е неговата локација…

Се наоѓа во Ванкувер, го има најубавиот поглед кој можете да си го замислите, и чини 21 милион долари. Оваа е прекрсана резиденција, се вика Fairmon Pacific Rim penthouse, и представува разиграни бои и високо ниво на светлина. Соврешен е за оние на кои префинетоста им е дел од карактерот. Овој стан совршено е искомбиниран со надворешната панорама, кој гледа кон заливот и врвовите на планините. Приватната тераса е совршено место за релаксација.

Пентхаусот поседува три спални соби и четири бањи, украсени со несекојдневни декорации. Меките килими се насекаде во станот, како и најудобниот намештај.

SUPERIORNI PACIFIC RIM PENTHAUS

SUPERIORNI PACIFIC RIM PENTHAUS

SUPERIORNI PACIFIC RIM PENTHAUS

SUPERIORNI PACIFIC RIM PENTHAUS

SUPERIORNI PACIFIC RIM PENTHAUS

SUPERIORNI PACIFIC RIM PENTHAUS

SUPERIORNI PACIFIC RIM PENTHAUS

SUPERIORNI PACIFIC RIM PENTHAUS

SUPERIORNI PACIFIC RIM PENTHAUS

SUPERIORNI PACIFIC RIM PENTHAUS

SUPERIORNI PACIFIC RIM PENTHAUS

SUPERIORNI PACIFIC RIM PENTHAUS

SUPERIORNI PACIFIC RIM PENTHAUS

SUPERIORNI PACIFIC RIM PENTHAUS

SUPERIORNI PACIFIC RIM PENTHAUS

SUPERIORNI PACIFIC RIM PENTHAUS

SUPERIORNI PACIFIC RIM PENTHAUS

SUPERIORNI PACIFIC RIM PENTHAUS

SUPERIORNI PACIFIC RIM PENTHAUS

SUPERIORNI PACIFIC RIM PENTHAUS

 

Напиши коментар