← НАЗАД НА БОЗА

Мајкл Даглас и Зита Џонс повторно заедно?

Мајкл Даглас и Зита Џонс повторно заедно?
515 Читања

Иако познатиот пар најави развод, се чини дека сепак празниците ќе ги дочекаат како во старите добри времиња.

69-годишниот Мајкл и неговата 44-годишна сопруга Зита биле забележани за прв пат заедно, откако го најавиле разводот. Ништо чудно, но парот бил виден како повторно ги носи венчалните бурми.

Имено, Кетрин и Мајкл го поминале денот заедно со своите деца Дилан (13) и Карис (10) во добро расположение, и според зборовите на очевидците посреќни од било кога.

Дека двојката можеби нема да се разведе сведочи и неодамнешната изјава на Мајкл: “Се надевам дека мојот брак ќе го решам во позитивна смисла”.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk