ШоуБиз

Манекенките и нивните партнери милионери

Каква е таа магија што ги поврзува најубавите жени во светот со моќните мажи? Барем еднаш во својот живот овие убавици биле во врска, а некои од нив се уште се, со едни од највлијателните мажи и пред се милионери. Еве ги тие ѕвучни имиња:

Клаудија Шифер и Матју Вон

 

Наоми Кембел и рускиот милјардер Владимир Доронин

 

Наталија Водјанова и францускиот милјардер Антоан Арно

 

Ел Макферсон и францускиот финансист Арпад Бјусон

 

Хајди Клум и Флавио Бриаторе

Синди Крафорд и Ранди Гербер

 

Миранда Кер и Орландо Блум

 

Ирина Шајк и Кристиано Роналдо

 

Алесандра Амброзио и Џејми Мазур

 

Адриана Лима и Марко Јарич

 

 

Напиши коментар