Мода

Манго накит за пролет 2013

Популарниот бренд Манго, во последните неколку сезони и придава голема важност на колекцијата накит. Па, освен чанти и чевли, се почесто не изненадува и со одлични и навистина тренди парчиња накит.  За пролет 2013. шпанскиот моден бренд  ги преферира големите, упадливи парчиња кои привлекуваат внимание и даваат доза на женственост на секоја комбинација.

 

Напиши коментар