← НАЗАД НА БОЗА

Машки мокасини

Машки мокасини
1132 Читања

Оваа пролет мокасините се еден од најизразените трендови на машки чевли. Иако мокасините се вообичаено дел од спортската или кежуал гардероба оваа се зона можете да ги комбинирате и со елегантни одела. Во трен се мокасини од брусена кожа, но и кожните па дури и лакованите. Најмодерните бои се црна,смеѓа и плава.

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk