Мода

Mulberry накит

Нежно, романтично и секси. Со едно име се нарекува Mulberry.

Познатиот британски бренд не изненади со интересен и практичен накит. Интересен избор на бои кои одлично се комбинираат со метал, сребро и злато. Со добро искомбиниран стајлинг едено од овие парчиња одлично стилски ќе ви прилега.

 

Напиши коментар