← НАЗАД НА БОЗА

Направете сами: Ефектна фризура

Направете сами: Ефектна фризура
1140 Читања

Наместо неуредна пунџа или обична коњска опашка, пробајте да ја направите оваа фризура која е исто така едноставна но и многу ефектна.

За нејзина изработка ќе ви бидат потребни четка за коса, две ластичиња, можеби неколку шноли, и доволно долга коса.

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk