← НАЗАД НА БОЗА

Направи сама: Нежна летна фризура

Направи сама: Нежна летна фризура
1111 Читања

Драги наши дами погледнете како лесно можете да ја обликувате вашата коса за време на топлите месеци и при тоа да имате актуелна, елегантна и романтична фризура.

Фризурата што ја избравме за денес е одличен избор и за преку ден но и за вечерно излегување.

Погледнете го клипчето и упатството како вие сами да ја направите истата:

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk