Мода

Неверојатни фустани од Georges Hobeika

Импресионирани и восхитени сме од новата колекција фустани на дизајнерот Georges Hobeika.

Неверојатно убави, богато украсени и раскошни се вечерните фустани од новата колекција која напросто не остава без здив.

Тие навистина изгледаат како да се излезени од светот на најромантичните приказни…

Овие вечерни фустани имаат нежни пастелни бои како жолта, розева и светло сина.

 

Напиши коментар