Bridal

Невестинска убавина која ве остава без зборови

Познатиот израелски моден бренд ја представи својата нова свадбена колекција. Фотосесијата открива една бела магија од елегантен стил, висококвалитетна свила, чипка и божествена силуета.

 

Напиши коментар