Bridal

Нежна фризура

Во денешното видео ќе ви покажеме како да ја направите оваа нежна и фасцинантна фризура. Стилизирана на овој начин косата се издвојува со нежен и стилски изглед, што го претвора во идеален избор за секојдневниот живот.

Во видеото ќе ја погледнете детално постапката за правење на оваа фризура:

Напиши коментар