Bridal

Нежни и романтични: Венчаниците на Aire Barcelona

Во најновата колекција на венчаници од Aire Barcelona за 2014 година, акцентот е ставен на луксузот и елеганцијата на секоја венчаница. Воздивнуваме по новите модели кои се исклучително романтични и фантастични, со употреба на скапи материјали и оргинални декорации. Погледнете ги моделите во нашата галерија и сигурно ќе ви се допадне барем еден фустан за вашата свадба! Колекцијата ќе одговори на очекувањата на сите идни невести. Брендот нуди голема разновидност од модели и ткаенини: тул, чипка, монистри, камења и везови. Овие венчаници се достојни за сите принцези!

 

 

 

 

Напиши коментар