ШоуБиз

Носи скроз проѕирен фустан но има што да покаже

Ријана често предизвикува контроверзии со своите фустани, но вчера таа успеа да ги изненади и папараците.

Ѕвездата се појави со апсолутно транспарентен фустан во Холивуд и беше уловена од жедните фотографи пред ноќен клуб.

24-годишната пејачка одлучила да го остави градникот дома, што ја направи глетката уште попријатна за машките очи.

Во моментов Ријана си одмара пред почетокот на светската турнеја Diamonds, која започнува на 8-ми март.

 

Напиши коментар