Мода

Ова лето на плажа во костимите на Victoria Secret

Ангелите на најсексапилниот бренд  во светот ја претставија најновата летна колекција костими за капење за 2013-та година, а во позадина ќе ја слушнете песната на Maroon 5 насловена како „Woman“. Погледнете какви ќе бидат трендовите за ова лето, бидејќи ова е бренд што ја диктира модата кога се работи за долна облека или пак костими за капење.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FXLIGcz1zgA

Напиши коментар