Sweet Home

Погледнете го новиот дом на Ријана

Оваа вила се наоѓа во Калифорнија. Поседува седум спални соби и девет бањи, а целокупниот имот се протега на 1.000 метри квадратни. Има прекрасен отворен базен и 20 места за паркирање.

 

Напиши коментар