Дестинации

Прекрасно одморалиште на плажа

Летото полека ни се ближи и време е да почнеме да размислуваме за луксузните места за летниот одмор…

Доколку сте се одлучиле за Тјланд  и сеуште не сте резервирале сместување, посетете го остовот Симуи, во Кох Самуи, и поминете незаборавни денови на овој фантастичен остов. Ова место се наоѓа на само 20 минути возење од Самуи интернационалниот аеродром, на идиличниот брег на тајландскиот залив, блиску до Hin Laad водопадите и прекрасните Bo Phut луксузни плажи.

Овој ексклузивен резорт располага со вкупно 27 вили и апартмани во потполност опремени и спремни да го размазат секој гостин. Исто така сите имаат поглед кон плажата кој едноставно одзема здив.

PREDIVNA ODMARALIŠTA NA PLAŽI

PREDIVNA ODMARALIŠTA NA PLAŽI

PREDIVNA ODMARALIŠTA NA PLAŽI

PREDIVNA ODMARALIŠTA NA PLAŽI

PREDIVNA ODMARALIŠTA NA PLAŽI

PREDIVNA ODMARALIŠTA NA PLAŽI

PREDIVNA ODMARALIŠTA NA PLAŽI

PREDIVNA ODMARALIŠTA NA PLAŽI

PREDIVNA ODMARALIŠTA NA PLAŽI

PREDIVNA ODMARALIŠTA NA PLAŽI

PREDIVNA ODMARALIŠTA NA PLAŽI

PREDIVNA ODMARALIŠTA NA PLAŽI

 

Напиши коментар