ШоуБиз

Првата слика на бремената Пенелопе Круз

Месец дена откако објави дека е трудна од Хвијер Бардем, магазинот “Hola” ја сликал глумицата на една плажа на Карибите.

Глумицата побегнала на море на неколку дена со синот Лео за да се одмори од снимањето на новиот филм.

Пенелопе е во седмиот месец од бременоста. Првото дете го добила пред две години.

Напиши коментар