Bridal

Раскошни венчаници од Jenny Packham

Колекцијата венчаници од Jenny Packhman за ова лето е прекрасна и женствена.

Фустаните се направени од високо квалитетни природни матерјали за вистински принцези со вкус.

Моделите од колекцијата создаваат слика на многу женствена невеста…

А убавите акценти и и нежни детали додаваат доза на сексапил и ги нагласуваат примамливите линии на телото.

 

Напиши коментар