Убавина

Ретро бран за фризурите на 2013-та

Сезона пролет – лето 2013 не вклучува само префинети кратки коси и долги прави прамени – секогаш има место за ултра сјајен стајлинг со елегантен ретро шик печат. Ете некои од нашите омилени фризури во тој дух:

 

Напиши коментар