ШоуБиз

Ријана го прослави роденденот со Крис Браун на Хаваите

Популарната пеачка Ријана била видена вчера во друштво на нејзиното момче Крис Браун на одмор на Хаваите.

Славниот пар се држел за раце шетајќи се по преубавите плажи на хавајското острово Оахо. Пеачката тој ден го прославила својот 25. роденден, кој го поминала со својоето момче судејќи по фотографиите кој ги објавила на својот профил на инстаграм, на кои седи во крилото на Крис.

rihanna birthday stroll with chris brown in hawaii 02 Rijana: Proslava rođendana sa Krisom Braunom na Havajima

rihanna birthday stroll with chris brown in hawaii 06 Rijana: Proslava rođendana sa Krisom Braunom na Havajima

rihanna birthday stroll with chris brown in hawaii 03 Rijana: Proslava rođendana sa Krisom Braunom na Havajima

 

Напиши коментар