ШоуБиз

Ријана има ново момче

Скандалозната пејачка Ријана е забележана со раперот Rocky на неделата на модата во Њујорк, пишува весникот Mirror.

Пејачот е една година помал од Ријана и според гласините тие се заедно, откако раперот се вклучил во турнејата на поп дивата.

За време на модниот настан тие двајца биле опкружени со телохтранители, за да не може ниту еден папарацо да успее да ги фотографира.

Според запознаени, новото момче на Ријана, исто така ја имал славата на лошо момче, дури бил во притвор претходно оваа година.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0QNGfsPl33s

Напиши коментар