← НАЗАД НА БОЗА

Ријана со озбилни здравствени проблеми

Ријана со озбилни здравствени проблеми
573 Читања

Ријана со озбилни здравствени проблеми

Фановите чекале да почне турнеата “Diamonds World”, но Ријана веќе била присилена да откаже два настапи.

И се чини дека Ријана треба да ги почитува советите на стручњаците: поради ларингитис два пати не застанала на сцената, и тоа во Бостон и Балтимор. Според британскиот таблоид The Sun, лекарите на 25 годишната пеачка и советувале да намали со журките, пушењето и алкохолот.

–          Нејзината состојба е толку озбилна што лекарите ја предупредиле дека ако продолжи со ова темпо, опоравувањето може да трае со месеци.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk