ШоуБиз

Ријана во секси издание за својот роденден

Славната пеачка денеска го слави својот 25. роденден . Таа објави уште една рунда провокативни фотографии. Ријана на сликите ја гледаме во минималистичко бикини, во соба со пригушено светло, а во раката како и секогаш држи марихуана. Интересно е дека фотографиите сепак не потекнуваат од нејзиниот профил на твитер, туку се појавија на налогот на нејзината пријателка Мелиса Форд.

 

Напиши коментар