← НАЗАД НА БОЗА

Роберт Патинсон во срамежливо издание заедно со пејачката Сиа

Роберт Патинсон во срамежливо издание заедно со пејачката Сиа
968 Читања

Холивудската звезда Роберт Патинсон беше фатен во срамежлив момент кога излегувал од еден хотел во Холивуд заедно со неговата пријателка, по завршувањето на една приватна журка со Џеј-Зи и Џастин Тимберлејк.

Сиа инаку скоро беше дел од неколку хит песни вклучувајќи и песни со Дејвид Гета и Фло Рајда.

sh 2

Таа иако успеa да си го скрие лицето, нејзината тенка, скоро проѕирна блуза не ги сокри нејзините гради од очите на толпата која чекаше пред клубот.

Русокосата Австралијанка и Роберт се запознале кога таа била на снимање за една од песните за филмот “Самрак” во кој главна ѕвезда е Роберт, и од тогаш станале добри пријатели.

 

sh 4

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk