Дестинации

Романтичен одмор на океанскиот брег

Villa Paraiso е приватна вила со шест спални соби, која можете да ја изнајмите и да уживате во својот луксузен одмор. Имајте неверојатно доживување со 9-члена послуга која ви стои постојано на располагање. Секоја од собите си има приватен тоалет, џакузи со поглед кон океанот, одвоен простор за скалдирање на гардеробата. Талентираниот готвач ќе ви подготвува доручер, ручек, вечера и ужини по ваш избор.

Од терасата може да ги гледате делфините, да ги гледате китовите кои изгледаат како да прават шоу лично за вас, или пак ставете ја опремата за нуркање и забавувајте се со водниот свет.

Напиши коментар