Мода

Романтични, женствени и нежни чевли

Деликатни и женствени, како и секогаш, чевлите во боја се вистински хит оваа сезона. Раскошна палета од бои, необични детали и женствени форми како и секогаш, повторно доминираат, како на рамните така и на моделите со потпетица.

 

 

 

Напиши коментар