← НАЗАД НА БОЗА

Сајмон Коуел го очекува првото дете, и тоа со жената на најдобриот пријател!

Сајмон Коуел го очекува првото дете, и тоа со жената на најдобриот пријател!
1138 Читања

Познатиот британски продуцент и судија на “X Factor” го очекува своето прво дете.lauren-silverman-2108492

Наводно тој и Лорен Силвермен станале “многу блиски пријатели” откако нејзиниот брак со пријателот на Сајмон почнал да се распаѓа.Simon Cowell enjoying his holidays in St Barth's on the yacht 'Slipstream' with some friends-797617

Двајцата сликани во Април на одмор

 

Иако ниту Сајмон ниту Лорен сеуште ја немаат потврдено оваа информација, на Твитер на големо се пренесува оваа вест, а двајцата веќе добиваат честитки од други познати личности.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk